Eskişehir Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Yüzme Kursları

Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri Su Sporları Merkezi

Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri Su Sporları Merkezi

Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri Su Sporları Merkezi, yeşil bina özelliğine sahip ilk kamu binası olarak kapalı havuzu, rehabilite havuzu, eğlence havuzu ve açık havuzu ile hizmet vermektedir.

(0)
İncele
Beylikova Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

Beylikova Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

Beylikova Belediyesi tarafından yaptırılan Beylikova Yüzme Havuzları, toplamda 3 adet havuzdan oluşan, çocukların ve ailelerin ücretsiz olarak kullanabilecekleri, yüzme kursu verilen bir havuzdur.

(2)
İncele

Osmangazi Üniversitesi Yüzme Kursları

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu eğitim grupları 10 haftalıktır.

(8)
İncele

Anadolu Üniversitesi Yüzme Kursu

Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulu Yüzme Bölümü öğrencilerinden oluşan deneyimli antrenörler eşliğinde yüzme stilleri konusunda da kendinizi geliştirebilirsiniz.

(15)
İncele

Kentpark Yüzme Kursu

Kentpark kapalı yüzme havuzundan üye olarak istifade edebilir veya yüzme kurslarına katılabilirsiniz. Üyelik için başvuru formunun doldurulması ve sağlık raporu gerekmektedir.

(14)
İncele

Sablon Yüzme Kursu

Sablon Spor Merkezinde yer alan kapalı yüzme havuzunda özel yüzme dersleri alarak yüzme öğrenebilir yada yüzme stilinizi geliştirebilirsiniz.

(15)
İncele