Eskişehir Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Havuzlu Hamamlar

Double Tree By Hilton Eskişehir

Questa Hotel Yüzme Havuzu

Eskişehir Questa Hotel Yüzme Havuzu, kapalı termal havuzu ile şehirden kaçıp hem bedenini dinlendirmek hem de mental olarak rahatlamak için bulunmaz bir fırsat sunmaktadır.

Tesisin içinde kapalı havuz dışında yer alan Spa Merkezinde termal sulu odalar, Türk Hamamı, sauna, tuz odası, kar çeşmesi ve masaj odaları bulunmaktadır.

(0)
İncele
Tasigo Otel

Aden Spa & Wellness

Tasigo Hotel bünyesinde yer alan Aden Spa & Wellness, 3500 metrekarelik bir alanda konuklarına ve dışarıdan gelen misafirlerine mükemmel bir spa deneyimi yaşatıyor.

(0)
İncele

Beyoğlu Palace Termal Havuz

Beyoğlu Palace Termal Havuz, Eskişehir’in şifalı termal suyu ile konforlu bir hamam günü geçirebilmeniz için hizmet vermektedir. Hijyenik koşulları dikkatle takip edilen termal havuzda keyifle zaman geçirebilirsiniz.

(0)
İncele

Uysal Termal Otel Havuzlu Hamam

Eskişehir’in sıcaksular bölgesinde yer alan Uysal Termal Otel’de bulunan havuzlu hamam haftanın her günü 06:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

(0)
İncele

Yıldız Termal Otel Havuzlu Hamam

Eskişehir merkeze 28 km uzaklıkta şifalı sularıyla meşhur Sakarı Ilıca’da yer alan Yıldız Termal Otel’in içerisinde termal havuzlu hamam bulunmaktadır.

(0)
İncele