Eskişehir Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Aden Spa & Wellness

Tasigo Hotel bünyesinde yer alan Aden Spa & Wellness, 3500 metrekarelik bir alanda konuklarına ve dışarıdan gelen misafirlerine mükemmel bir spa deneyimi yaşatıyor.

 

Haftanın her günü sabah 08:00’de kapılarını açan merkez akşam saat 22:00’a kadar keyifli vakit geçirip, dinlenebileceğiniz bu ortamda sizlere hizmet veriyor. Hem sağlık hem de dinlenme için çeşitli masaj tekniklerinin arasından seçim yapabilir, ayrıca açık veya kapalı havuza girerek vakit geçirebilirsiniz. Eskişehir havuzlu otel aramalarında en çok tercih edilenlerden biri olan Tasigo Otel, açık havuzu, hamam, sauna gibi tüm ıslak zeminleriyle konuklarına keyif ve konfor vaat ediyor. 

 

Eskişehir yüzme havuzlu oteller arasında yer alan Tasigo Otel içerisinde açık-kapalı havuzların yanısıra hamam, termal havuz, termal jakuzi, sauna, buhar odaları, şok havuzu ve kapsamlı bir fitness salonu da yer almaktadır. Havuz kullanımı için ödediğiniz ücret karşılığında tüm gün boyunca Aden Spa içerisinde yer alan ıslak zeminleri kullanabilirsiniz. 

 

 

Aden Spa & Wellness İletişim Bilgileri

Adres: Dede Mah. Haktanır Sok. No: 1 Bademlik – Odunpazarı / ESKİŞEHİR 

Tel: 0222 211 03 00

Aden Spa Wellness

Aden Spa Wellness

Aden Spa Wellness

3.473 Kez Görüntülendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir