Eskişehir Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Esaqua Garden

Eskişehir‘in aquaparkı Esaqua Garden’da, 750 metrekare yüzme havuzu, 250 metrekare çocuk havuzu, 200 metrekare düşme havuzu, yetişkinler için 6 adet su kaydırağı, çocuklar için 5 adet su kaydırağı bulunuyor.

Giriş Ücretleri:

Hafta İçi –> Yetişkin: 250 TL – Çocuk (4-12 yaş arası): 200 TL

Hafta Sonu –> Yetişkin: 300 TL – Çocuk (4-12 yaş arası): 250 TL

Her Salı –> Kadınlar Günü: 50 TL

 

*** Tesis kadınlar günü haricinde, aile ve çiftlere hizmet vermektedir.

*** 0-4 yaş için giriş ücreti alınmamaktadır. İstenildiğinde kimlik ibrazı mecburidir.

*** İş güvenliği yasası gereğince 120 cm boyundan küçük çocukların Aqua kaydırakları kullanmaları yasaktır.

 

Esaqua Garden Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: 71 Evler Mahallesi Ertaş Caddesi No: 288 / Eskişehir

Telefon: 0537 481 05 77

 

Eskişehir Aquapark Esaqua Garden

Eskişehir Aquapark Esaqua Garden

Eskişehir Aquapark Esaqua Garden

Eskişehir Aquapark Esaqua Garden

Eskişehir Aquapark Esaqua Garden

Eskişehir Aquapark Esaqua Garden

74.899 Kez Görüntülendi

“Esaqua Garden” için 18 cevap

 1. Misafir Kullanıcı dedi ki:

  Neden kız?

 2. Burcu Ayaz dedi ki:

  Merhaba. Dışarıdan yiyecek getirebiliyor muyuz? Benim kızım çölyak hastası dışarıda yemek yiyemediğimiz için ona en azından yiyecek yanımda getirmem lazım yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

 3. Türkan dedi ki:

  6 yaşında oğlum var yüzmeye göndermek istiyorum. Kurs saatleri ve ücreti nedir?

 4. Remziye Şabanoğlu dedi ki:

  Şort ve tişörtle kenarda oturulabiliyor mu yoksa illaki mayoyla mı giriş yapmak zorundayız?

 5. EBRAR TURHAN dedi ki:

  Salı günü kadınlar günü diye kandırıyorlar etraftaki evler havuzu görüyor kafetarya kısmında erkek çalışanlar var ve havuzu direk görüyo hakkımızı savunduk hiç bir şeyi kullanmamamıza rağmen 1saat boyunca içeride kaldığımız için iademiz geri verilmedi (Kapalı ve çarşaflı kardeşlerim haşemalarınız varsa gidin) Şu da var kaydıraklar 13:30-15:00 arası var 50tl yi hangi mantıkla aldıklarını anlayamadım…

  • Tuba dedi ki:

   Haşamayla giriliyor mu kadınlar gününde biri hayır yazmış eğer öyleyse ne kadar saçma. kadınlar gününde kapalı insanlar illa bikini mayo mu giymek zorunda…

 6. Hanım akin dedi ki:

  Arayıp yer ayirtirmak lazım mı önceden yoksa günlük gidilebilir mi

 7. Gökhan dedi ki:

  Merhaba 19 yaşındayım fiyatlar nasıl acaba

 8. rita hawsking dedi ki:

  İnternet sayfanızda Her Salı –> Kadınlar Günü 20 TL olarak yazılı.Ama havuza gidilince giriş ücreti olarak 45 tl talep edilmekte. Ya fiyatları söylenen seviyeye çekin ya da internet sitenizi güncelleyin.

 9. Barış acar dedi ki:

  Damsız almıyorlar. bu niye hiç belirtilmemiş, siz hangi çağda yaşıyorsunuz?

 10. Dilara Turan dedi ki:

  Ben zaten burayı sırf çocuk havuzu var diye bakiyim dedim küçük kuzenimle girmek isterdim ondan dolayı bakmıştım bakalım nasıl bir yer.

 11. Dilara Turan dedi ki:

  Çok güzel bir yere benziyor bakalım eğer gidebilirsem daha sonra tekrar yorum yazarım umarım güzeldir de ama zaman bulup gidebilmek lazım.

 12. Tahir Taş dedi ki:

  Saçma sapan saatlerde müşterilerden habersiz kaydırakları kapatıyorlar!!! ben müşteri olarak paramı vermiş içeri girmişim. bana kimse ne saatlerden bahsetti, ne sorunlu şemsiyelerden, ne de şezlonglardan… ben içerideyken kural koyamazsınız. Neymiş herkese tek tek saatleri söyleyemezlermiş. Söylemelisiniz. Nerde yazıyor saatler? Müşterilerinize içeri girmeden her şeyi söylemelisiniz… Kaydırak saat üçte kapanıyormuş ben üçe kadar ne yapmışım? yattım uyudum. sizi ilgilendiren bir durum mu var? Güvenlik personeline söylüyorum size işletme adına konuşup cevap verme/hesap sorma hakkını kim verdi? Ben hakkımı ararım arkadaş, belki üçte girip dörtte çıkıcam. vaktim o kadar. dörtte başlayıp beşte bitecekmiş bir de, beşten altıya da yokmuş. o kadar insan hurrraaa! Ben itirazımı yaptım, hakkımı savundum. iademi aldım çıktım. doğru düzgün aqua park hizmeti verilemesini istiyorum yada buyrun çalıştırabildiğimiz saatler budur deyip insanları GİRİŞTEN ÖNCE bilgilendirsinler….

 13. muharrem dedi ki:

  arkadaşlar lütfen yüzme kursunun fiyatını yazın

  • Merve kara dedi ki:

   Çok gitmek istiyordum ama yorumlar çok kötü fikrim değişiyor galiba ya demek ki doğru söylüyor insanlar. fiyatlar kişi başı hafta içi 35 tl hafta sonu 50 TL çocuk 25 TL bayanlar 50 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir