Eskişehir Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Havuzlu Oteller

Double Tree By Hilton Eskişehir

Questa Hotel Yüzme Havuzu

Eskişehir Questa Hotel Yüzme Havuzu, kapalı termal havuzu ile şehirden kaçıp hem bedenini dinlendirmek hem de mental olarak rahatlamak için bulunmaz bir fırsat sunmaktadır.

Tesisin içinde kapalı havuz dışında yer alan Spa Merkezinde termal sulu odalar, Türk Hamamı, sauna, tuz odası, kar çeşmesi ve masaj odaları bulunmaktadır.

(0)
İncele
Anemon Otel

Anemon Otel Yüzme Havuzu

Anemon Otel,  Eskişehir’de ister spor ister aktivite için tercih edebileceğiniz açık ve kapalı havuzları ile konuklarına ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.

(0)
İncele
Tasigo Otel

Aden Spa & Wellness

Tasigo Hotel bünyesinde yer alan Aden Spa & Wellness, 3500 metrekarelik bir alanda konuklarına ve dışarıdan gelen misafirlerine mükemmel bir spa deneyimi yaşatıyor.

(0)
İncele

Yıldız Termal Otel Yüzme Havuzu

Şifalı sularıyla meşhur Sakarı Ilıca’da yer alan Yıldız Termal Otel’de açık yüzme havuzu ve 1 adet kaydırak bulunmaktadır.  Eskişehir havuzlu otel olarak tercih edilen otel aynı zamanda termal sularıyla da her yaştan misafirine keyifli bir tatil ve gün yaşatmaktadır.

(2)
İncele