Eskişehir Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Açık Yüzme Havuzları

Güvenpark Çiftliğim Yüzme Havuzu

Güvenpark Çiftliğim Yüzme Havuzu

Güvenpark Çiftliğim Yüzme Havuzu, yemyeşil bir alana kurulu tesislerinde sıcak yaz günlerinde aileniz ve sevdiklerinizle hem serinleyip hem eğlenip hem de vakit geçirebileceğiniz bir alternatif sunuyor.

(0)
İncele
Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri Su Sporları Merkezi

Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri Su Sporları Merkezi

Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri Su Sporları Merkezi, yeşil bina özelliğine sahip ilk kamu binası olarak kapalı havuzu, rehabilite havuzu, eğlence havuzu ve açık havuzu ile hizmet vermektedir.

(0)
İncele
Anemon Otel

Anemon Otel Yüzme Havuzu

Anemon Otel,  Eskişehir’de ister spor ister aktivite için tercih edebileceğiniz açık ve kapalı havuzları ile konuklarına ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.

(0)
İncele
Tasigo Otel

Aden Spa & Wellness

Tasigo Hotel bünyesinde yer alan Aden Spa & Wellness, 3500 metrekarelik bir alanda konuklarına ve dışarıdan gelen misafirlerine mükemmel bir spa deneyimi yaşatıyor.

(0)
İncele
Beylikova Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

Beylikova Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

Beylikova Belediyesi tarafından yaptırılan Beylikova Yüzme Havuzları, toplamda 3 adet havuzdan oluşan, çocukların ve ailelerin ücretsiz olarak kullanabilecekleri, yüzme kursu verilen bir havuzdur.

(2)
İncele

Altın Es Yüzme Havuzu

Altın Es Yüzme Havuzu Adres ve İletişim Bilgileri:

Telefon : 0 222 315 06 06

Adres : Erenler Mevki Bursa Yolu 7. Km Tepebaşı / Eskişehir

(2)
İncele

Ertuğrulgazi Su Sporları Merkezi

Tepebaşı Belediyesi tarafından Ertuğrulgazi Mahallesi’nde Behiç Erkin Spor Kompleksinin yanında yer alan su sporları merkezi açık ve kapalı yüzme havuzundan oluşan dünya standartlarında bir yüzme kompleksi olma özelliğine sahiptir.

(25)
İncele

Yıldız Termal Otel Yüzme Havuzu

Şifalı sularıyla meşhur Sakarı Ilıca’da yer alan Yıldız Termal Otel’de açık yüzme havuzu ve 1 adet kaydırak bulunmaktadır.  Eskişehir havuzlu otel olarak tercih edilen otel aynı zamanda termal sularıyla da her yaştan misafirine keyifli bir tatil ve gün yaşatmaktadır.

(2)
İncele

Kentpark Açık Yüzme Havuzu

Eskişehir Kentpark Plajı’nın hemen yanında bulunan Kentpark Açık Olimpik Yüzme Havuzu yaz aylarında sıcaktan bunalan Eskişehirliler’e hizmet vermektedir. Oldukça ekonomik fiyata keyifli bir gün yaşayabileceğiniz havuzda hem yetişkinler hem de çocuklar için alan vardır.

(1)
İncele

Yenişehir Konakları Havuz

Eskişehir’in modern konut projesi Yenişehir Konaklarında yarı olimpik açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Havuz kullanımı yalnızca site sakinlerine açıktır. Dışarıdan misafir kabul edilmemektedir.

(3)
İncele

Esaqua Garden

Eskişehir‘in aquaparkı Esaqua Garden’da, 750 metrekare yüzme havuzu, 250 metrekare çocuk havuzu, 200 metrekare düşme havuzu, yetişkinler için 6 adet su kaydırağı, çocuklar için 5 adet su kaydırağı bulunuyor.

(18)
İncele